Biuro rachunkowe Rzeszów

Biuro rachunkowe Brzozów

Jadwiga Dytko

Księgowa z kilkunastoletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakresie Ekonomii Przedsiębiorstw, oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z zakresu Doradztwa Podatkowego jak również Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego w zakresie BHP. Posiada Certyfikat Głównej Księgowej wg wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze księgowo - kardowej firm, obsłudze BHP, tworzeniu biznesplanów i rozliczaniu projektów unijnych, występuje w roli trenera i egzaminatora na szkoleniach. Obecnie właścicielka biura rachunkowego oraz organizator szkoleń dla biznesu.
Biuro rachunkowe Krosno

Agnieszka Rój

Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej na kierunku finanse i rachunkowość, swoją wiedzę regularnie uzupełniałam na szkoleniach z zakresu księgowości i kadr.


W biurze pełnię funkcję menedżera wspomagającego decyzje strategiczne. Zajmuję się obsługą księgowo-kadrową działalności gospodarczych, a moją specjalnością są branże techniczne. Swoje kwalifikacje staram się podnosić każdego dnia, tak by móc pomagać przedsiębiorcom zrozumieć niełatwą rzeczywistość sfery podatków.


Działam również jako trener szkoleń dla biznesu. W pracy stawiam na skrupulatność i wysoką jakość komunikacji z klientem.

Biuro rachunkowe Rzeszów

Aneta Domaradzka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji z 4-letnim doświadczeniem. Ukończyłam kurs dotyczący prowadzenia spraw kadrowo-płacowych potwierdzony certyfikatem, szkolenie z zakresu przetwarzania danych osobowych i wiele innych związanych z tą tematyką.


W kancelarii pełnię funkcję specjalisty ds. kadr i płac. Szczególną dyscypliną mojej specjalizacji jest rozliczanie wynagrodzeń z tytułu staży unijnych jak również stypendiów szkoleniowych. Tematyka obszaru moich zainteresowań jest niezwykle szeroka dlatego też stale poszerzam swoją wiedzę w branży.

Biuro rachunkowe Brzozów

Joanna Michałowska

Mam na imię Joanna i jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość.


Aktualnie, oprócz pracy w kancelarii księgowej kontynuuję naukę na studiach II stopnia. Główną moją specjalnością jest prowadzenie rozliczeń podatkowych działalności gospodarczych z branży sportowej oraz beauty.


Jako praktyk w branży jestem również trenerem w szkoleniach dla młodych przedsiębiorców.


Powszechnie uważa się, że podatki do najprzyjemniejszych nie należą, jednak właściwa analiza przepisów z nimi związanych to mój największy cel.

Biuro rachunkowe Krosno

Magdalena Stanisławczyk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Wcześniej ukończyłam technikum ekonomiczne o profilu księgowość.


Swoje doświadczenie zyskiwałam odbywając staże w Urzędzie Skarbowym oraz w Starostwie Powiatowym w Strzyżowie na stanowisku pracownika biurowego. Specjalizuję się w księgowości uproszczonej jednoosobowych działalności gospodarczych. Jestem osobą ambitną, pozytywnie nastawioną do pracy.


Staram się systematycznie poszerzać wiedzę z zakresu księgowości, gdyż zakres tych zagadnień jest szeroki i ciągle się zmienia.

Biuro rachunkowe Brzozów

Biuro rachunkowe Krosno

Biuro rachunkowe Rzeszów

 • Domaradz 424 oraz
  Al. J. Piłsudskiego 34 (C.H.Europa II) Rzeszów
  Zapraszamy osoby z: Brzozów, Krosno, Rzeszów
 • Zadzwoń

  885 020 883

 • Napisz

  jadwigadytko.dj@interia.pl

 

Polityka prywatności