• 38-112 Lutcza 260, woj. podkarpackie

Biuro rachunkowe Rzeszów

Biuro rachunkowe Brzozów 0 Dytko

Jadwiga Dytko

Księgowa z jedenastoletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakresie Ekonomii Przedsiębiorstw, oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z zakresu Doradztwa Podatkowego. Uczestniczka wielu szkoleń kadrowo-księgowych Rzeszów, posiadająca Certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowosci oraz Certyfikat Głównego Księgowego według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC. Specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej firm, występuje w roli trenera na szkoleniach, tworzy biznesplany na tworzenie przedsiębiorstw i poprawę warunków bezpieczeństwa pracy już istniejących. Doświadczenie zdobywała jako pracownik księgowości w firmie handlowo-usługowo- produkcyjnej, oraz jako księgowa w biurze rachunkowym. Jako kierownik działu administracyjno-biurowego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa nabyła umiejętność dostrzegania problemów wielu przedsiębiorców. Od lat prowadzi profesjonalne biuro rachunkowe. Obecnie koordynuje również projekty unijne Rzeszów i okolice.
biuro rachunkowe Krosno 0 Aneta

Aneta Domaradzka

Ukończyłam studia magisterskie Rzeszów na kierunku administracji. W czasie studiów i po ich zakończeniu pracowałam 9 lat w zawodzie sprzedawcy. Swoją przygodę z księgowością zaczęłam od 2018 r. jako asystent ds. księgowości w tutejszym biurze rachunkowym. Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac oraz zus. Długoletnia praca w biurze rachunkowym. Ciągle rozwijam się i szkole w tym zakresie gdyż zakres tych zagadnień jest szeroki i ciągle się zmienia. Ukończyłam kurs m. in. kadry i pałce dotyczący prowadzenia spraw kadrowo-płacowych potwierdzony certyfikatem, szkolenie z zakresu przetwarzania danych osobowych i wiele innych związanych z tą tematyką. Praca na tym stanowisku daje mi wiele satysfakcji i staram się ją wykonywać najlepiej jak potrafię 😉
biuro rachunkowe Rzeszów 0 Magda

Magdalena Stanisławczyk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Rzeszów. Wcześniej ukończyłam technikum ekonomiczne o profilu księgowość Rzeszów.
Swoje doświadczenie zyskiwałam odbywając staże w Urzędzie Skarbowym oraz w Starostwie Powiatowym w Strzyżowie na stanowisku pracownika biurowego.
Po ukończeniu studiów pracowałam jako sprzedawca – fakturzysta w firmie handlowo- usługowej.
Obecnie odbywam staż w tutejszym biurze rachunkowym gdzie zapoznaję się z ogólnymi zasadami księgowania i pracą na tym stanowisku.
Swoją przyszłość wiąże kiedyś z pracą na stanowisku samodzielnej księgowej i pracuję nad tym aby tą wiedzę i doświadczenie zdobyć.

Biuro rachunkowe Brzozów

Biuro rachunkowe Krosno

Biuro rachunkowe Rzeszów

 • Domaradz 424 oraz
  Al. J. Piłsudskiego 34 (C.H.Europa II) Rzeszów
  Zapraszamy osoby z: Brzozów, Krosno, Rzeszów
 • Zadzwoń

  885 020 883

 • Napisz

  jadwigadytko.dj@interia.pl

 

Polityka prywatności