Rzeszow Rachunkowe Biuro

  • 38-112 Lutcza 260, woj. podkarpackie

Biuro Rachunkowe

O nas
O Nas: Biuro Rachunkowe Rzeszow

Jadwiga Dytko

Księgowa z jedenastoletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakresie Ekonomii Przedsiębiorstw, oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z zakresu Doradztwa Podatkowego. Uczestniczka wielu szkoleń kadrowo-księgowych w Rzeszowie, posiadająca Certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowosci oraz Certyfikat Głównego Księgowego według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC. Specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej firm, występuje w roli trenera na szkoleniach, tworzy biznesplany na tworzenie przedsiębiorstw i poprawę warunków bezpieczeństwa pracy już istniejących. Doświadczenie zdobywała jako pracownik księgowości w firmie handlowo-usługowo- produkcyjnej, oraz jako księgowa w biurze rachunkowym. Jako kierownik działu administracyjno-biurowego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa nabyła umiejętność dostrzegania problemów wielu przedsiębiorców. Od lat prowadzi profesjonalne biuro rachunkowe. Obecnie koordynuje również projekty unijne na terenie Rzeszowa i okolic.
O Nas: Biuro Rachunkowe Rzeszow

Aneta Domaradzka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku administracji w Rzeszowie. W czasie studiów i po ich zakończeniu pracowałam 9 lat w zawodzie sprzedawcy. Swoją przygodę z księgowością zaczęłam od 2018 r. jako asystent ds. księgowości w tutejszym biurze rachunkowym. Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac oraz zus. Długoletnia praca w biurze rachunkowym. Ciągle rozwijam się i szkole w tym zakresie gdyż zakres tych zagadnień jest szeroki i ciągle się zmienia. Ukończyłam kurs m. in. kadry i pałce dotyczący prowadzenia spraw kadrowo-płacowych potwierdzony certyfikatem, szkolenie z zakresu przetwarzania danych osobowych i wiele innych związanych z tą tematyką. Praca na tym stanowisku daje mi wiele satysfakcji i staram się ją wykonywać najlepiej jak potrafię 😉
O Nas: Biuro Rachunkowe Rzeszow

Magdalena Stanisławczyk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Wcześniej ukończyłam technikum ekonomiczne o profilu księgowość również w Rzeszowie.
Swoje doświadczenie zyskiwałam odbywając staże w Urzędzie Skarbowym oraz w Starostwie Powiatowym w Strzyżowie na stanowisku pracownika biurowego.
Po ukończeniu studiów pracowałam jako sprzedawca – fakturzysta w firmie handlowo- usługowej.
Obecnie odbywam staż w tutejszym biurze rachunkowym gdzie zapoznaję się z ogólnymi zasadami księgowania i pracą na tym stanowisku.
Swoją przyszłość wiąże kiedyś z pracą na stanowisku samodzielnej księgowej i pracuję nad tym aby tą wiedzę i doświadczenie zdobyć.

Rzeszow


Charakteryzuję się wytrwałą, ciężką pracą dla dobra naszych klientów, zaangażowaniem, doskonałą znajomością branży księgowej i zagadnień kadrowo-płacowych oraz indywidualnym podejściem.
Zapraszamy: Biuro, Rachunkowe, Rzeszow

  • Domaradz 424 oraz
    Al. J. Piłsudskiego 34 (C.H.Europa II) Rzeszów
  • Zadzwoń

    885 020 883

  • Napisz

    jadwigadytko.dj@interia.pl

 

Polityka prywatności

O Nas: Biuro Rachunkowe RzeszowO Nas: Biuro Rachunkowe RzeszowO Nas: Biuro Rachunkowe RzeszowO Nas: Biuro Rachunkowe RzeszowO Nas: Biuro Rachunkowe Rzeszow

O Nas: Biuro Rachunkowe Rzeszow

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.Biuro rachunkowe

Dytko Jadwiga Biuro Rachunkowe

Adres

Domaradz 424

00-159

Lublin

Poland

885020883

Biuro rachunkowe Brzozów

Biuro rachunkowe Rzeszów